Domowa  edukacja 
spędź pożytecznie czas z dzieckiem
 
Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji


Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

I Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej

 

17 marca 2017 roku w Zespole Szkół Licealno – Gimnazjalnych w Głownie odbył się I Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej „Współczesne zagrożenia środowiska”, którego pomysłodawczynią była nauczycielka biologii – pani Marta Polit – Wawrzyn. W konkursie zmierzyło się szesnaście trzyosobowych drużyn gimnazjalistów. W skład drużyn reprezentujących naszą szkołę wchodzili:

 

Drużyna I:

 

Miłosz Kalinowski

Karol Sobierajski

Agnieszka Szcześniak

 

Drużyna II:

 

Adam Czerwonka

Paweł Majchrzak

Damian Miśkiewicz

 

Do konkursu przygotowała nas pani Elżbieta Foks. Składał się on z trzech części. Pierwsza konkurencja polegała na rozwiązaniu testu składającego się z 30 pytań. W drugiej musieliśmy odpowiedzieć na dwa pytania ustne, o różnym stopniu trudności – za 3 i za 5 punktów. Ostatnią konkurencją był twórczy recykling, w której z przygotowanych odpadów wykonywaliśmy strój na wylosowaną okoliczność. W trakcie konkursu mieliśmy okazję wziąć udział w warsztatach tematycznych z zakresu ekologii i ochrony środowiska, które przeprowadziła pani Marta Polit - Wawrzynwraz z uczniami klas przyrodniczych Liceum Ogólnokształcącego w Głownie.

 

Rywalizacja okazała się tak wyrównana, że konieczne było rozegranie dogrywki. Nasza drużyna również wzięła w niej udział, udało nam się uplasować na III miejscu. Otrzymaliśmy nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Zgierzu.

 

Agnieszka Szcześniak