Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

80 -ta rocznica agresji sowieckiej na Polskę

17 września na Cmentarzu Mariawickim w Strykowie odbyła się uroczystość upamiętniająca 80 rocznicę napaści ZSRR na Polskę, która miała miejsce 17 września 1939 r. Ceremonia rozpoczęła się zbiórką pocztów sztandarowych przed bramą cmentarza i przemarszem w stronę pomnika żołnierzy poległych w 1939 roku w obronie Ojczyzny.
Przy pomniku odśpiewany został hymn państwowy oraz odprawiona została modlitwa przez kapłana . M. Stanisława Bankiewicza. i ks. Wojciecha Jędrzejczyka. Rys historyczny wraz z poruszającą oprawą muzyczną przygotował łódzki aktor Pan Krzysztof Kaczmarek. Wiązanki kwiatów na mogile ofiar Września 1939 roku złożyły delegacje władz samorządowych i powiatowych, Państwowej Straży Pożarnej, Policji, Ochotniczych Straży Pożarnych, Banku Spółdzielczego w Strykowie, Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Strykowie, Ośrodka Kultury i Rekreacji w Strykowie, szkół, delegacji NSZZ „Solidarność” i zaproszeni goście. Nie zabrakło również delegacji z naszej szkoły, która złożyła kwiaty oraz oddała hołd poległym.