Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

Dnia 25 maja odbyła się w Wydziale Katechetycznym Kurii Metropolitalnej w Łodzi gala konkursowa, podczas której biskup Marek Marczak wraz z organizatorami podsumowali tegoroczne konkursy religijne: plastyczne, multimedialne, biblijne, wiedzy teologiczno – religijnej. Podczas uroczystości uczniowie naszej szkoły otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy: Krystian Bartnik z kl. V za zajęcie II miejsca w konkursie multimedialnym „Czego uczy nas św. Siostra Faustyna” oraz Olga Kowalczyk z klasy III gimnazjum za zajęcie III miejsca w archidiecezjalnym konkursie wiedzy biblijnej „Słuchać Pana”.

- Zbigniew Motyl