Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

Dnia 23 września jak co roku w Zgierzu odbyły się zawody w biegach przełajowych. Udział wzięli uczniowie z klas gimnazjalnych jak i podstawowych. Zadaniem dziewczyn było pokonanie trasy o długości 1km, jednak chłopcy musieli zmierzyć się z dystansem o długości 1,5 km. Wyznaczona specjalnie droga biegła wokół znanego nam stawu Malinka. Mimo ogromnej konkurencji, zmęczenia, a także stresu nasi sportowcy nie dali za wygraną, każdy z nich walczył zacięcie do końca. Wracając dumnie do szkoły na wszystkich twarzach widniał szczery uśmiech, każdy był z siebie zadowolony.

Marika Walak