Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

W dniu 7.10.2014 r. kilka minut po 10.10 odbył się w naszej szkole próbny alarm przeciwpożarowy. Klasy IV-VI SP i II i III gimnazjum na zajęciach technicznych miały przeprowadzone specjalne lekcje związane z drogą ewakuacyjną szkoły ,wiec dla nich sygnał 4 krótkich dzwonków to było jasne ,że to alarm przeciwpożarowy pozostałe klasy o ewakuacji na wypadek pożaru i drodze ewakuacyjnej szkoły rozmawiali na lekcjach wychowawczych .

W ciągu 4 minut (bardzo dobry czas) cała społeczność szkoły uczniowie, administracja , obsługa i panie kucharki zebrały się na boisku szkolnym.

Alarm prowadzili strażacy z jednostki Straży Pożarnej ze Strykowa pod dowództwem Waldemara Szcześniaka .

Takie alarmy próbne to bardzo dobra sprawa, przygotowują nas aby podczas prawdziwej ewakuacji na wypadek pożaru lub innego niebezpieczeństwa nie panikować, szybko i zwinnie opuścić teren zagrożenia oraz wspólnie sobie pomagać.

B.A.S