Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

W dniu 7.10.2014 r. kilka minut po 10.10 odbył się w naszej szkole próbny alarm przeciwpożarowy. Klasy IV-VI SP i II i III gimnazjum na zajęciach technicznych miały przeprowadzone specjalne lekcje związane z drogą ewakuacyjną szkoły ,wiec dla nich sygnał 4 krótkich dzwonków to było jasne ,że to alarm przeciwpożarowy pozostałe klasy o ewakuacji na wypadek pożaru i drodze ewakuacyjnej szkoły rozmawiali na lekcjach wychowawczych .

W ciągu 4 minut (bardzo dobry czas) cała społeczność szkoły uczniowie, administracja , obsługa i panie kucharki zebrały się na boisku szkolnym.

Alarm prowadzili strażacy z jednostki Straży Pożarnej ze Strykowa pod dowództwem Waldemara Szcześniaka .

Takie alarmy próbne to bardzo dobra sprawa, przygotowują nas aby podczas prawdziwej ewakuacji na wypadek pożaru lub innego niebezpieczeństwa nie panikować, szybko i zwinnie opuścić teren zagrożenia oraz wspólnie sobie pomagać.

B.A.S