Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Dopalacze i inne środki psychoaktywne oraz ,, Bezpieczne wakacje"

W dniu 08.06.2017 roku odbyło się spotkanie z dzielnicowym p. Dawidem Błażejewskim z Komisariatu Policji w Strykowie na temat ,,Dopalacze i inne środki psychoaktywne” oraz ,,Bezpieczne wakacje” w spotkaniu uczestniczyły klasy I-III gimnazjum. Uczniowie po raz kolejny mogli pogłębić wiedzę na temat niebezpieczeństw jakie niosą za sobą dopalacze, konsekwencji prawnych i zdrowotnych spowodowanych ich zażywaniem oraz bezpieczeństwa w czasie wakacji.

Młodsi uczniowie z klas I-VI dowiedzieli się jakie niebezpieczeństwa czekają na nich podczas wakacji i jak ich uniknąć? Omówiono zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym wszystko to pod hasłem ,,Bezpieczne wakacje”.