Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

Dopalacze i inne środki psychoaktywne oraz ,, Bezpieczne wakacje"

W dniu 08.06.2017 roku odbyło się spotkanie z dzielnicowym p. Dawidem Błażejewskim z Komisariatu Policji w Strykowie na temat ,,Dopalacze i inne środki psychoaktywne” oraz ,,Bezpieczne wakacje” w spotkaniu uczestniczyły klasy I-III gimnazjum. Uczniowie po raz kolejny mogli pogłębić wiedzę na temat niebezpieczeństw jakie niosą za sobą dopalacze, konsekwencji prawnych i zdrowotnych spowodowanych ich zażywaniem oraz bezpieczeństwa w czasie wakacji.

Młodsi uczniowie z klas I-VI dowiedzieli się jakie niebezpieczeństwa czekają na nich podczas wakacji i jak ich uniknąć? Omówiono zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym wszystko to pod hasłem ,,Bezpieczne wakacje”.