Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Wojewódzkie Mistrzostwa Lekkoatletów

Indywidualne Halowe Mistrzostwa LZS woj. Łódzkiego w LA Szkół Podstawowych i Ponadgimnazjalnych w COS Spała 12.03.2019 r nie mogły się odbyć bez naszej reprezentantki.

Małgorzata Jakóbiec reprezentowała Szkołę Podstawową w Bratoszewicach i tym razem sprawdziła się w biegu na 60 m oraz skoku w dal /klas V-VI/. Wynik 8,94 sek w biegu oraz rezultat 4,16 m w skoku wzwyż dał jej podwójny srebrny medal. Do mistrzostwa przygotowywała się pod opieką trenera Mieczysława Szymajdy.
Nie zabrakło zdjęcia z Halowym Mistrzem Europy skoku o tyczce - Pawłem Wojciechowskim w dyscyplinie, której Gosia również przeciera "szlaki" u boku trenera Piotra Ostojskiego.