Wpłata na obiady
za styczeń: 27 zł
płatne do 10 stycznia 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

W czwartek 9 lutego 2017 roku uczniowie klasy 4-6 ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Bratoszewicach pod opieką nauczycieli p. Iwony Ciecińskiej, p. Doroty Pacewicz, p. Małgorzaty Rutkowskiej i p. Piotra Banaszka wybrali się na wycieczkę do Łodzi do najnowocześniejszego planetarium EC1 w Polsce. Seans w planetarium ,,Najbliższe podwórko’’ opowiadał o naszej galaktyce i znajdującym się w niej Układzie Słonecznym. Uczniowie dowiedzieli się jak powstają planety oraz jak powstał nasz Układ Słoneczny. W całym Układzie Słonecznym jest ok. 400 miliarda gwiazd. Dzięki temu seansowi dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat otaczającej nas przestrzeni kosmicznej.

Po seansie w planetarium uczniowie zobaczyli Dworzec Łódź Fabryczna, który jest najnowszym dworcem w Łodzi. Następnie pojechali do kina Silver Screen na film pt. ,,Sing”. Film bardzo się podobał, a wycieczka była dla uczniów prawdziwą frajdą.

 

Zuzia Kaczor

Lidka Piestrzeniewicz

Adam Rutkowski