Domowa  edukacja 
spędź pożytecznie czas z dzieckiem
 
Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji


Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

W czwartek 9 lutego 2017 roku uczniowie klasy 4-6 ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Bratoszewicach pod opieką nauczycieli p. Iwony Ciecińskiej, p. Doroty Pacewicz, p. Małgorzaty Rutkowskiej i p. Piotra Banaszka wybrali się na wycieczkę do Łodzi do najnowocześniejszego planetarium EC1 w Polsce. Seans w planetarium ,,Najbliższe podwórko’’ opowiadał o naszej galaktyce i znajdującym się w niej Układzie Słonecznym. Uczniowie dowiedzieli się jak powstają planety oraz jak powstał nasz Układ Słoneczny. W całym Układzie Słonecznym jest ok. 400 miliarda gwiazd. Dzięki temu seansowi dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat otaczającej nas przestrzeni kosmicznej.

Po seansie w planetarium uczniowie zobaczyli Dworzec Łódź Fabryczna, który jest najnowszym dworcem w Łodzi. Następnie pojechali do kina Silver Screen na film pt. ,,Sing”. Film bardzo się podobał, a wycieczka była dla uczniów prawdziwą frajdą.

 

Zuzia Kaczor

Lidka Piestrzeniewicz

Adam Rutkowski