Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W czwartek 9 lutego 2017 roku uczniowie klasy 4-6 ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Bratoszewicach pod opieką nauczycieli p. Iwony Ciecińskiej, p. Doroty Pacewicz, p. Małgorzaty Rutkowskiej i p. Piotra Banaszka wybrali się na wycieczkę do Łodzi do najnowocześniejszego planetarium EC1 w Polsce. Seans w planetarium ,,Najbliższe podwórko’’ opowiadał o naszej galaktyce i znajdującym się w niej Układzie Słonecznym. Uczniowie dowiedzieli się jak powstają planety oraz jak powstał nasz Układ Słoneczny. W całym Układzie Słonecznym jest ok. 400 miliarda gwiazd. Dzięki temu seansowi dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat otaczającej nas przestrzeni kosmicznej.

Po seansie w planetarium uczniowie zobaczyli Dworzec Łódź Fabryczna, który jest najnowszym dworcem w Łodzi. Następnie pojechali do kina Silver Screen na film pt. ,,Sing”. Film bardzo się podobał, a wycieczka była dla uczniów prawdziwą frajdą.

Zuzia Kaczor

Lidka Piestrzeniewicz