Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

25 października uczniowie gimnazjum gościli na lekcjach religii wyjątkowo wysokiego gościa - ks. Przemysława Górę, który m.in. jest w archidiecezji łódzkiej duszpasterzem młodzieży oraz wykładowcą w Wyższym Seminarium Duchownym. Ksiądz podzielił się swoimi przeżyciami z Światowych Dni Młodzieży, które organizował w diecezji, jak również dzielił się świadectwem wiary i chrześcijańskiego życia. Wiele osób ze społeczności szkolnej otrzymało od księdza pamiątki ŚDM. Zrobił niezwykle pozytywne wrażenie (nie tylko na uczniach). Na długo pozostanie w pamięci uczniów lekcja katechezy księdza Przemka:)