AKCJA STRAJKOWA

OD 8 KWIETNIA 2019

Informacje na temat

strajku nauczycieli

Odpłatność za obiady za kwiecień wynosi:

0a, 0b, 0c - 54 zł

klasy I - VIII, IIIa - 45 zł

25 października uczniowie gimnazjum gościli na lekcjach religii wyjątkowo wysokiego gościa - ks. Przemysława Górę, który m.in. jest w archidiecezji łódzkiej duszpasterzem młodzieży oraz wykładowcą w Wyższym Seminarium Duchownym. Ksiądz podzielił się swoimi przeżyciami z Światowych Dni Młodzieży, które organizował w diecezji, jak również dzielił się świadectwem wiary i chrześcijańskiego życia. Wiele osób ze społeczności szkolnej otrzymało od księdza pamiątki ŚDM. Zrobił niezwykle pozytywne wrażenie (nie tylko na uczniach). Na długo pozostanie w pamięci uczniów lekcja katechezy księdza Przemka:)