Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

25 października uczniowie gimnazjum gościli na lekcjach religii wyjątkowo wysokiego gościa - ks. Przemysława Górę, który m.in. jest w archidiecezji łódzkiej duszpasterzem młodzieży oraz wykładowcą w Wyższym Seminarium Duchownym. Ksiądz podzielił się swoimi przeżyciami z Światowych Dni Młodzieży, które organizował w diecezji, jak również dzielił się świadectwem wiary i chrześcijańskiego życia. Wiele osób ze społeczności szkolnej otrzymało od księdza pamiątki ŚDM. Zrobił niezwykle pozytywne wrażenie (nie tylko na uczniach). Na długo pozostanie w pamięci uczniów lekcja katechezy księdza Przemka:)