Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

25 października uczniowie gimnazjum gościli na lekcjach religii wyjątkowo wysokiego gościa - ks. Przemysława Górę, który m.in. jest w archidiecezji łódzkiej duszpasterzem młodzieży oraz wykładowcą w Wyższym Seminarium Duchownym. Ksiądz podzielił się swoimi przeżyciami z Światowych Dni Młodzieży, które organizował w diecezji, jak również dzielił się świadectwem wiary i chrześcijańskiego życia. Wiele osób ze społeczności szkolnej otrzymało od księdza pamiątki ŚDM. Zrobił niezwykle pozytywne wrażenie (nie tylko na uczniach). Na długo pozostanie w pamięci uczniów lekcja katechezy księdza Przemka:)