29 października 2014

Wyjazd do teatru angielskiego i do stacji Radagast W środę 29 października wyjechali do teatru angielskiego na przedstawienie "Frankenstein" oraz do stacji Radegast.

27 października 2014

Wyjazd do Baśniowej Kawiarenki W dniu 27.10.2014 dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego „0” były gośćmi Baśniowej Kawiarenki.

25 października 2014

Finał akcji "Przewietrzmy nasze regały" Książki, gry komputerowe, gry planszowe i filmy DVD znalazły się na podsumowaniu akcji "Przewietrzmy nasze regały".

21 października 2014

Ślubowanie klas pierwszych SP We wtorek 21 października siedemnastoosobowa grupka uczniów klasy I przystąpiła do pierwszego w życiu ślubowania.

16 października 2014

Przewietrz swoje regały Zbiórka książek, gier komputerowych, gier planszowych, filmów DVD.