Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Turniej Wiedzy Pożarniczej

Dziś w OSP Koźle uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Pierwszą kategorię wiekową (z klas IV – VI) reprezentowali: Hanna Chądzyńska (V), Miłosz Kaczmarek (V) oraz Marcel Kotus (VI). W drugiej kategorii z klas VII – VIII z naszej szkoły udział wzięli: Natalia Horodecka (VII), Katarzyna Kubicka (VII) oraz Bartosz Danych (VII). Pierwszy etap konkursu polegał na rozwiązaniu testu pisemnego. Do drugiego etapu, gdzie należało udzielić odpowiedzi ustnych przeszli: Miłosz, Natalia oraz Katarzyna tym samym uzyskując następujące miejsca: Miłosz – 3 m-ce w gminie, Natalia również 3 m-ce i Katarzyna, która uplasowała się na 2 m-cu. Uczniowie z turnieju wrócili bardzo zadowoleni, bowiem otrzymali atrakcyjne nagrody: słuchawki, powerbanka, smartwatcha, plecaki, kubki, maskotki i pamiątkowe dyplomy.