Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

28 lutego był ostatnim dniem karnawału. Jak każe staropolski zwyczaj, w tym dniu wszyscy powinniśmy przebierać się i bawić, bo przed nami długi post. I tak też się stało w naszej szkole. Każda klasa przebrała się zgodnie z wcześniej wylosowanym tematem. Od godziny 1035 na sali gimnastycznej trwała prezentacja przebranych osób. Najmłodsi uczniowie szkoły – klasy 0 – II – przenieśli nas w świat bajek – na sali aż się roiło od księżniczek, wróżek, książąt, supermanów, skrzatów i innych baśniowych stworów. Klasa III wraz z wychowawczynią – panią Danutą Dyjas – przebrała się za kibiców, natomiast uczniowie klasy IV zaprezentowali się w tradycyjnych strojach japońskich. Klasa V waz z panią Małgorzatą Rutkowską przedstawiła stroje meksykańskie. Uczniowie klasy VI z wychowawcą przenieśli nas w klimat gorącej Hiszpanii. Klasa I a gimnazjum zaprezentowała się w strojach greckich. Jamajskie stroje przedstawili uczniowie klasy II a gimnazjum z wychowawczynią, natomiast klasa II b wraz z panem Łukaszem Kaźmierczakiem przebrana w hinduskie stroje odegrała krótkie przedstawienie. Na końcu klasa III a gimnazjum zaprezentowała się w strojach arabskich.

Agnieszka Szcześniak