Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

21 grudnia 2015 roku w Zespole Szkół nr 2 w Bratoszewicach odbyło się przedstawienie bożonarodzeniowe „Otwórz oczy, zobacz więcej”. Inscenizacja, której wydarzenia rozgrywały się częściowo w czasach współczesnych podkreśla ogromne znaczenie niesienia pomocy potrzebującym i duchowego przeżywania świąt, w których to Jezus zajmuje pierwsze miejsce, choć wielu z nas o tym zapomina. Sztuka zachęca widzów do zastanowienia się, czy Jezus narodzony przed dwoma tysiącami lat, jest jeszcze obecny w naszym życiu? Próbą odpowiedzi na powyższe pytanie, było zdanie jednego z aktorów: „Jeżeli we wszystkim szukasz Jezusa, znajdziesz Go”. Przedstawienie zostało przygotowane przez młodzież z klasy III gimnazjum pod kierunkiem p. katechety – Zbigniewa Motyla. W jasełka włączyli się również nauczyciele, którzy pod kierunkiem p. Bożeny Urquidi przygotowali kolędy.

- Zbigniew Motyl