Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

21 grudnia 2015 roku w Zespole Szkół nr 2 w Bratoszewicach odbyło się przedstawienie bożonarodzeniowe „Otwórz oczy, zobacz więcej”. Inscenizacja, której wydarzenia rozgrywały się częściowo w czasach współczesnych podkreśla ogromne znaczenie niesienia pomocy potrzebującym i duchowego przeżywania świąt, w których to Jezus zajmuje pierwsze miejsce, choć wielu z nas o tym zapomina. Sztuka zachęca widzów do zastanowienia się, czy Jezus narodzony przed dwoma tysiącami lat, jest jeszcze obecny w naszym życiu? Próbą odpowiedzi na powyższe pytanie, było zdanie jednego z aktorów: „Jeżeli we wszystkim szukasz Jezusa, znajdziesz Go”. Przedstawienie zostało przygotowane przez młodzież z klasy III gimnazjum pod kierunkiem p. katechety – Zbigniewa Motyla. W jasełka włączyli się również nauczyciele, którzy pod kierunkiem p. Bożeny Urquidi przygotowali kolędy.

- Zbigniew Motyl