Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

W piątek 12.05.2017 roku uczennice klasy 6 SP- M. Danych, W. Roszczypała, O. Burtka, W.Walerych, M. Wosińska i N. Ruta wraz z opiekunką P. Aleksandrą Miller wzięły udział w VII Gminnej Olimpiadzie Historyczno- Sportowej, która odbyła się w SP w Niesułkowie. Nasze uczennice konkurowały z kilkoma innymi szkołami  gminy w dwóch konkurencjach- sprawnościowej i z wiedzy historycznej. Dziewczyny przygotowane przez P. Małgorzatę Chmurską oraz P. Łukasza Kaźmierczaka dzielnie  zmagały się z pytaniami testowymi i w zawodach sportowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.