Egzaminy próbne dla uczniów klas VIII oraz IIIa odbędą się:

Pierwszy próbny egzamin:

egzamin ósmoklasisty – 21-23 listopada 2018

egzamin gimnazjalny – 28-30 listopada 2018

Drugi próbny egzamin:

próbny egzamin ósmoklasisty – 18 - 20 grudnia 2018

próbny egzamin gimnazjalny – 18 - 20 grudnia 2018

Dnia 15 maja 2015 na terenie naszej szkoły odbyły się gminne zawody lekkoatletyczne, w których wzięły udział szkoły z Bratoszewic, SP nr 2 ze Strykowa, Niesułkowa, Koźla i Dobrej. Zawodnicy musieli się zmierzyć z następującymi konkurencjami: bieg na 600m (dziewczęta), bieg na 1000m (chłopcy), bieg 60 m – sprint, skok w dal, rzut piłeczką palantową w dal.

Wśród chłopców zwycięstwo odniósł Kacper Gawlik z SP Dobra. Drugie miejsce zajął Krystian Kochaniak z tej samej szkoły, a trzecie Marcel Ruta z SP Bratoszewice.

Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęla SP ze Strykowa, II miejsce SP z Dobrej, a III SP z Bratoszewic.

O.Pelska, O. Kaźmierczak