Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Dnia 15 maja 2015 na terenie naszej szkoły odbyły się gminne zawody lekkoatletyczne, w których wzięły udział szkoły z Bratoszewic, SP nr 2 ze Strykowa, Niesułkowa, Koźla i Dobrej. Zawodnicy musieli się zmierzyć z następującymi konkurencjami: bieg na 600m (dziewczęta), bieg na 1000m (chłopcy), bieg 60 m – sprint, skok w dal, rzut piłeczką palantową w dal.

Wśród chłopców zwycięstwo odniósł Kacper Gawlik z SP Dobra. Drugie miejsce zajął Krystian Kochaniak z tej samej szkoły, a trzecie Marcel Ruta z SP Bratoszewice.

Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęla SP ze Strykowa, II miejsce SP z Dobrej, a III SP z Bratoszewic.

O.Pelska, O. Kaźmierczak