Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

MDP Bratoszewice zapoznaje się ze sprzętem pożarniczym. :)
Dnia 13 kwietnia 2015 roku Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza na czele z p. Łukaszem Kaźmierczakiem i Piotrem Burtką ruszyła do remizy w Bratoszewicach aby zapoznać się ze sprzętem strażackim. Przyszli strażacy mogli przymierzyć kombinezon ochronny do usuwania gniazd niebezpiecznych owadów takich jak osy czy szerszenie, mundur bojowy typu Nomex wraz z hełmem. Zapoznawali się również z armaturą wodną. Mieli możliwość zobaczenia jak wyposażona jest torba do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Młodym strażakom bardzo się podobało. ;)
Mamy nadzieję, że zachęci ich to do czynnego uczestnictwa w Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej. ;)

Pelska Aleksandra