Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021

Dnia 14 marca 2016r. zakończyła się 4 edycja konkursu "Mój zawód - moje miejsce pracy". Jej celem było rozpowszechnienie szkolnictwa zawodowego wśród uczniów gimnazjów z powiatu zgierskiego. Nasze gimnazjum reprezentował: Bartosz Zuchora wraz z Wiktorią Bulińską z klasy IIIa. Wykonali oni prezentację, pod okiem p. Zbigniewa Motyla. Z pośród dostarczonych prac jury konkursowe wyłoniło najciekawsze prezentacje multimedialne. Praca "Elektromechanik pojazdów samochodowych" Bartka Zuchory zajęła 3 miejsce. Jury przyznało również wyróżnienie pracy "Cukiernik" Wiktorii Bulińskiej. Dnia 17marca 2016r o godz.11:00 w Zgierskim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Zgierzu podczas "Dnia Otwartego" odbyło się uroczyste wręczenie nagród.