Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Wycieczka przedszkolaków i oddziału przedszkolnego do Teatru Arlekin

23 kwietnia 2015 roku w Teatrze Arlekin w Łodzi  obejrzeliśmy piękne przedstawienie
pt. „Szary chłopiec”.

Szary Chłopiec to piękna, baśniowa opowieść o tolerancji i akceptacji innych. To spektakl  o tajemnicy, jaką kryje w sobie tworzenie oraz o tym, że w każdym z nas drzemią ukryte kolory - emocje, które warto obudzić. Przedstawienie interaktywne, łagodne i pogodne, tworzone z myślą o najmłodszym widzu, który uczy się poznawać siebie i świat. Nastawione na rozmowę i wspólne szukanie odpowiedzi na przeróżne pytania.

Zamiast na tradycyjnych fotelach dzieci siedziały na wygodnych poduchach. Dzięki temu mogły bezpośrednio śledzić to co się dzieje na scenie. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w spektaklu i w wesołych nastrojach mogliśmy rozpocząć warsztaty plastyczne, podczas których powstały piękne, kolorowe „maskotki” z sizalu. Wszystkie sizalowe wytwory pojechały z nami do Bratoszewic.