Szkoła z misją

W związku z wieloletrnim zaangażowaniem Szkoły Podstawowej im. ks. Idziego Radziszewskiego  w niesienie pomocy dla najbardziej potrzebujących, Fundacja Redemptoris Missio  chciałaby, aby na stronie naszej szkoły widniało wyróżnienie  "Szkoła z misją". Fundacja przyznała szkole  ten tytuł za  udział między innymi w akcjach:

1. Opatrunek na ratunek – zbieramy wszystkie materiały opatrunkowe – nowe, nieużywane i długim terminem ważności.

2. Kup Pan szczotkę – pasty i szczotki do zębów.

3. Podaj mydło – mydła w kostkach

4. Zaczarowany ołówek – przybory szkolne.

Wszystkie akcje miały na celu wspomaganie dzieci w najuboższych częściach Afryki.

Za zaangażowanie ze swej strony dziękujemy zarówno wolontariuszom, jak i uczniom chętnie włączającym się do akcji, a także rodzicom.