Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

25.10.2014 - Zakończenie wspólnej akcji :,, PRZEWIETRZMY SWOJE REGAŁY’’

Książki
Gry komputerowe
Gry planszowe
i filmy DVD znalazły się na podsumowaniu bardzo pożytecznej akcji, którą zorganizowały trzy wspaniałe Panie Bibliotekarki ze ZSnr2 w Bratoszewicach p. Danuta Dyjas, p. Ewa Lenart z ZSnr1 w Bratoszewicach i p. Małgorzata Pytlos z Biblioteki Publicznej w Bratoszewicach. Podczas Wielkiego finału można było również oglądać i zakupić obrazy artystów niepełnosprawnych działających w Stowarzyszeniu ,,Nasza galeria ‘’z Łodzi.

Uczniowie ZSnr1 przygotowali kawiarenkę, w której serwowali przepyszne ciasta własnego wypieku, kawę i herbatę.

Warto było się wybrać w te sobotnie przedpołudnie ,,poszperać’’ wśród książek i znaleźć coś pod swój gust. Takie imprezy to naprawdę super sprawa miejmy nadzieje ,że nie ostatnia.