Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

25.10.2014 - Zakończenie wspólnej akcji :,, PRZEWIETRZMY SWOJE REGAŁY’’

Książki
Gry komputerowe
Gry planszowe
i filmy DVD znalazły się na podsumowaniu bardzo pożytecznej akcji, którą zorganizowały trzy wspaniałe Panie Bibliotekarki ze ZSnr2 w Bratoszewicach p. Danuta Dyjas, p. Ewa Lenart z ZSnr1 w Bratoszewicach i p. Małgorzata Pytlos z Biblioteki Publicznej w Bratoszewicach. Podczas Wielkiego finału można było również oglądać i zakupić obrazy artystów niepełnosprawnych działających w Stowarzyszeniu ,,Nasza galeria ‘’z Łodzi.

Uczniowie ZSnr1 przygotowali kawiarenkę, w której serwowali przepyszne ciasta własnego wypieku, kawę i herbatę.

Warto było się wybrać w te sobotnie przedpołudnie ,,poszperać’’ wśród książek i znaleźć coś pod swój gust. Takie imprezy to naprawdę super sprawa miejmy nadzieje ,że nie ostatnia.