Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

10.05.2016 w ramach Szkolnego Konkursu Językowego zorganizowanego dla klas gimnazjalnych klasa Ib przybliżyła uczniom Belgię.
Zaprezentowała tradycyjnie stroje belgijskie, których uczniowie nie mają możliwości oglądać na codzień.  Liczna grupa klasy przebrała się za Smerfy, Smerfetki, a także za Daltonów oraz Lucky Lucka. Również wychowawca klasy pan Łukasz Kaźmierczak wcielił się w rolę Gargamela, która budziła wielkie zainteresowanie, szczególnie wśród młodszych uczniów. Klasa przygotowała bogatą dekorację szkoły. Na ścianach wisiały plakaty informacyjne oraz rysunki belgijskich, komiksowych postaci. Rysunki przedstawiały również zabytki i rzeźby, z których słynie Belgia. Na degustację uczniowie przygotowali pyszne, chrupiące belgijskie gofry.

Katarzyna Stępniak