Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

10.05.2016 w ramach Szkolnego Konkursu Językowego zorganizowanego dla klas gimnazjalnych klasa Ib przybliżyła uczniom Belgię.
Zaprezentowała tradycyjnie stroje belgijskie, których uczniowie nie mają możliwości oglądać na codzień.  Liczna grupa klasy przebrała się za Smerfy, Smerfetki, a także za Daltonów oraz Lucky Lucka. Również wychowawca klasy pan Łukasz Kaźmierczak wcielił się w rolę Gargamela, która budziła wielkie zainteresowanie, szczególnie wśród młodszych uczniów. Klasa przygotowała bogatą dekorację szkoły. Na ścianach wisiały plakaty informacyjne oraz rysunki belgijskich, komiksowych postaci. Rysunki przedstawiały również zabytki i rzeźby, z których słynie Belgia. Na degustację uczniowie przygotowali pyszne, chrupiące belgijskie gofry.

Katarzyna Stępniak