Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

W minioną niedzielę 5.11.17 r. w łódzkim Parku Baden Powella odbył się drugi bieg z zimowego cyklu City Trial. Naszą Szkołę łącznie reprezentowało 34 uczniów. Najmłodszym startującym uczniem był Iwo Kunikowski, który jako piąty spośród zawodników swojego rocznika ukończył bieg na dystansie 300 metrów. Uczennica Maria Wróblewska * klasa II SP), zajęła piąte miejsce. Znakomicie wypada już po raz drugi Amelia Pach (klasa IV), zajmując już po raz drugi pierwsze miejsce. Szymon Kosma uczeń klasy V zajął drugie miejsce na dystansie 1 km, uzyskując czas 3.14 min. Miesiąc wcześniej Szymon w swoim biegu zwyciężył z czasem 3.12 min. Klasy gimnazjalne reprezentował Marcel Ruta, zajmując 5 miejsce. Wszystkim startującym gratulujemy wytrwałości w pokonywaniu dość trudnej trasy biegowej.
W czasie trwania zawodów opiekę nad uczniami sprawowali: p. Barbara Antczak – Sadowska, p. Małgorzata Rutkowska, p. Danuta Dyjas i p. Łukasz Kaźmierczak. Następna seria biegów 10 grudnia.