Egzaminy próbne dla uczniów klas VIII oraz IIIa odbędą się:

Pierwszy próbny egzamin:

egzamin ósmoklasisty – 21-23 listopada 2018

egzamin gimnazjalny – 28-30 listopada 2018

Drugi próbny egzamin:

próbny egzamin ósmoklasisty – 18 - 20 grudnia 2018

próbny egzamin gimnazjalny – 18 - 20 grudnia 2018

W minioną niedzielę 5.11.17 r. w łódzkim Parku Baden Powella odbył się drugi bieg z zimowego cyklu City Trial. Naszą Szkołę łącznie reprezentowało 34 uczniów. Najmłodszym startującym uczniem był Iwo Kunikowski, który jako piąty spośród zawodników swojego rocznika ukończył bieg na dystansie 300 metrów. Uczennica Maria Wróblewska * klasa II SP), zajęła piąte miejsce. Znakomicie wypada już po raz drugi Amelia Pach (klasa IV), zajmując już po raz drugi pierwsze miejsce. Szymon Kosma uczeń klasy V zajął drugie miejsce na dystansie 1 km, uzyskując czas 3.14 min. Miesiąc wcześniej Szymon w swoim biegu zwyciężył z czasem 3.12 min. Klasy gimnazjalne reprezentował Marcel Ruta, zajmując 5 miejsce. Wszystkim startującym gratulujemy wytrwałości w pokonywaniu dość trudnej trasy biegowej.
W czasie trwania zawodów opiekę nad uczniami sprawowali: p. Barbara Antczak – Sadowska, p. Małgorzata Rutkowska, p. Danuta Dyjas i p. Łukasz Kaźmierczak. Następna seria biegów 10 grudnia.