Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W dniu 15 maja 2015 odbyła sie IV edycja Majowego Dyktanda Gminy Stryków. Naszą szkołę reprezentował pan Piotr Banaszek i uczeń klasy I gimnazjum Miłosz Kalinowski. Zadanie polegało na wspólnym napisaniu dość długiego i trudnego dyktanda. W konkursie brało udział pięć drużyn złożonych z nauczycieli i uczniów szkół. Gminy Stryków. Wszyscy zawodnicy wykazali się entuzjazmem i dużym zaangażowaniem.

Pomimo sporej konkurencji i wysokiego poziomu innych zawodników nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce w gminie! Gratulujemy wiedzy, błyskotliwości i i godnego reprezentowania naszej szkoły.

M.K P.B