Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

W dniu 15 maja 2015 odbyła sie IV edycja Majowego Dyktanda Gminy Stryków. Naszą szkołę reprezentował pan Piotr Banaszek i uczeń klasy I gimnazjum Miłosz Kalinowski. Zadanie polegało na wspólnym napisaniu dość długiego i trudnego dyktanda. W konkursie brało udział pięć drużyn złożonych z nauczycieli i uczniów szkół. Gminy Stryków. Wszyscy zawodnicy wykazali się entuzjazmem i dużym zaangażowaniem.

Pomimo sporej konkurencji i wysokiego poziomu innych zawodników nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce w gminie! Gratulujemy wiedzy, błyskotliwości i i godnego reprezentowania naszej szkoły.

M.K P.B