Egzaminy próbne dla uczniów klas VIII oraz IIIa odbędą się:

Pierwszy próbny egzamin:

egzamin ósmoklasisty – 21-23 listopada 2018

egzamin gimnazjalny – 28-30 listopada 2018

Drugi próbny egzamin:

próbny egzamin ósmoklasisty – 18 - 20 grudnia 2018

próbny egzamin gimnazjalny – 18 - 20 grudnia 2018

W dniu 15 maja 2015 odbyła sie IV edycja Majowego Dyktanda Gminy Stryków. Naszą szkołę reprezentował pan Piotr Banaszek i uczeń klasy I gimnazjum Miłosz Kalinowski. Zadanie polegało na wspólnym napisaniu dość długiego i trudnego dyktanda. W konkursie brało udział pięć drużyn złożonych z nauczycieli i uczniów szkół. Gminy Stryków. Wszyscy zawodnicy wykazali się entuzjazmem i dużym zaangażowaniem.

Pomimo sporej konkurencji i wysokiego poziomu innych zawodników nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce w gminie! Gratulujemy wiedzy, błyskotliwości i i godnego reprezentowania naszej szkoły.

M.K P.B