W dniu 15 maja 2015 odbyła sie IV edycja Majowego Dyktanda Gminy Stryków. Naszą szkołę reprezentował pan Piotr Banaszek i uczeń klasy I gimnazjum Miłosz Kalinowski. Zadanie polegało na wspólnym napisaniu dość długiego i trudnego dyktanda. W konkursie brało udział pięć drużyn złożonych z nauczycieli i uczniów szkół. Gminy Stryków. Wszyscy zawodnicy wykazali się entuzjazmem i dużym zaangażowaniem.

Pomimo sporej konkurencji i wysokiego poziomu innych zawodników nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce w gminie! Gratulujemy wiedzy, błyskotliwości i i godnego reprezentowania naszej szkoły.

M.K P.B