Domowa  edukacja 
spędź pożytecznie czas z dzieckiem
 
Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji


Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

Zielona Szkoła klas IV-VI w Pogorzelicy 15-19.06.2015 ZSNr2 Bratoszewice.

 

Wczesnym rankiem tuż po godzinie siódmej grupa dwudziestu trzech uczniów klas IV-VI wraz opiekunami wyruszyła w drogę na długo przez nich oczekiwaną Zieloną Szkołę.

Pierwszym miastem, które zwiedzaliśmy był Toruń. Uliczkami starego miasta spacerowaliśmy i podziwialiśmy Dom Kopernika, Krzywą Wieżę „Pomnik Mikołaja Kopernika i ,,żabią fontannę”. Mieliśmy również piętnaście minut na kupienie pamiątek.

Po zaspokojeniu pierwszych pamiątkowych potrzeb na straganach starówki ruszyliśmy w dalszą drogę. W ośrodku ,,Kalina” w Pogorzelicy byliśmy tuż przed osiemnasta. W dniu przyjazdu po zakwaterowaniu i kolacji, mimo dużego zmęczenia nie zabrakło nam sił, aby zrelaksować się nad brzegiem morza i poczekać na zachód słońca.

W ramach naszej zielonej szkoły mieliśmy wcześniej zaplanowane, że do południa relaksujemy się bawiąc, kąpiąc na plaży, a po obiedzie zwiedzamy i takim to sposobem odwiedziliśmy nadmorskie miasteczka: Niechorze, Trzęsacz, Rewal, Międzyzdroje i Kołobrzeg. Dużo interesujących wiadomości przekazał nam nasz przewodnik pan Bolesław a lekcję podsumowującą o zwiedzanych miastach przygotowała klasa piata.

Pełni nowych wrażeń i wiadomości, opaleni, szczęśliwie wróciliśmy z pobytu nad morzem w piątek o godzinie dziewiętnastej.

BAS