Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

30-31 stycznia 2015

Noc Czytania Bajek To już kolejna siódma edycja Nocy Czytania Bajek w Zespole Szkół w BratoszewicacTo już kolejna siódma edycja Nocy Czytania Bajek w Zespole Szkół w Bratoszewicach.

29 stycznia 2015

Dzień Babci i Dziadka. 29 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

22 stycznia 2015

Finał akcji WOŚP Nasze wolontariuszki odniosły duży sukces w przeprowadzanych zbiórkach podczas WOŚP.

22 stycznia 2015

Korki dla Wiktorki Uczniowie ZSnr2 w Bratoszewicach udowodnili ,że nie jest im obcy los dzieci niepełnosprawnych .A dowodem na to jest udział w akcji ,,Zbieramy korki dla Wiktorki ‘’

15 stycznia 2015

Szkolne wypieki 15 stycznia uczniowie klasy piątej wypiekali pyszne babeczki: czekoladowe i śmietankowe z dżemem .