29 września 2018

Rajd "Na szlakach niepodległości" W dniu 29 września wzięliśmy udział w Rajdzie Niepodległości po gminie Łowicz.

21 września 2018

Uroczyste odsłonięcie obelisku upamiętniającego ks. Idziego Radziszewskiego 21 września uczniowie szkoły wzięli udział we mszy świętej oraz uroczystym odsłonięciu obelisku z tablicą upamiętniającą patrona naszej szkoły - księdza Idziego Radziszewskiego

19 września 2018

VIII rocznica posadzenia Dębów Katyńskich W kalendarzu wydarzeń naszej szkoły przed ośmiu laty znalazły się uroczystości posadzenia Dębów Katyńskich. Od tego czasu, co roku we wrześniu, obchodzimy rocznicę tego wydarzenia.

18 września 2018

Sprzątamy świat!!! Korzystając z pięknej pogody uczniowie wysprzątali teren naszej szkoły oraz okoliczne ulice.

17 września 2018

79. rocznica agresji wojsk radzieckich na Polskę Jak co roku przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w uroczystościach rocznicowych upamiętniających napaść wojsk Związku Radzieckiego na Polskę 17 września 1939 roku.