Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

Konkurs biblijny

Dnia 1 kwietnia 2016 r. w gmachu Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej w Łodzi odbył się ARCHIDIECEZJALNY KONKURSU WIEDZY BIBLIJNEJ „SŁUCHAĆ PANA". Tym razem uczestnicy mieli za zadanie zmierzyć się z pytaniami odnoszącymi się do Ewangelii św. Mateusza i Księgi Jozuego. Test składał się z kilkunastu pytań zamkniętych oraz kilku pytań otwartych, a uczestnicy mogli zdobyć maksymalnie 50 punktów. W rywalizacji na ostatnim etapie – archidiecezjalnym, wzięło udział 29 uczestników. Naszą szkołę reprezentowała Olga Kowalczyk pod opieką pana katechety - Zbigniewa Motyla, której udało się zająć III miejsce.

- Olga Kowalczy