Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

We wtorek 4 kwietnia 2017r. w naszej szkole odbyły się warsztaty dla klas IV i V Szkoły Podstawowej w Bratoszewicach nt. Bezpieczeństwa w internecie. Warsztaty w naszej szkole prowadził pan Maciej Dowgiel, który w sposób ciekawy przedstawiał zagrożenia płynące z internetu. Szkoła Podstawowa wzięła udział w kompleksowym projekcie kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci - CYBERNAUCI. CYBERNAUCI to projekt szkoleniowy realizowany przez fundację Nowoczesna Polska w partnerstwie z Collegium
Civitas. Głównym działaniem w projekcie jest realizacja warsztatów z uczniami, rodzicami i nauczycielami szkół wszystkich poziomów w całej Polsce.  Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa korzystania z sieci przez dzieci i młodzież, a także ich rodziców, opiekunów i nauczycieli.  W miniony wtorek odbyły się warsztaty dla klas IV i V w maju planujemy warsztaty dla klasy VI, nauczycieli i rodziców.

B.Kosiorek