Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Na zajęciach technicznych uczniowie klasy IV pod okiem nauczycielki zostali przeszkoleni pod względem teoretycznym i praktycznym z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Uczniowie dowiedzieli się jak bezpiecznie układamy osobę, która straciła przytomność, ale oddycha a jakie czynności wykonać kiedy osoba jest nie przytomna i nie oddycha. Szkolenie medyczne jest jednym z wymagań jakie  uczniowie muszą uzyskać, aby zdawać na kartę rowerową. Uczniowie byli  bardzo chętni do udzielania pomocy na manekinie, ale jak będzie w rzeczywistości kiedy staną się świadkiem takiej sytuacji? Miejmy nadzieje, że umiejętności zdobyte na lekcji techniki pomogą im uratować czyjeś życie.
B.A.S