Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

Na zajęciach technicznych uczniowie klasy IV pod okiem nauczycielki zostali przeszkoleni pod względem teoretycznym i praktycznym z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Uczniowie dowiedzieli się jak bezpiecznie układamy osobę, która straciła przytomność, ale oddycha a jakie czynności wykonać kiedy osoba jest nie przytomna i nie oddycha. Szkolenie medyczne jest jednym z wymagań jakie  uczniowie muszą uzyskać, aby zdawać na kartę rowerową. Uczniowie byli  bardzo chętni do udzielania pomocy na manekinie, ale jak będzie w rzeczywistości kiedy staną się świadkiem takiej sytuacji? Miejmy nadzieje, że umiejętności zdobyte na lekcji techniki pomogą im uratować czyjeś życie.
B.A.S