Wpłata na obiady
za październik wynosi:

KL. IV, V, VI, VII proszę zgłaszać się do sekretariatu

w celu podania kwoty za obiady

31 maja 2019

Rajd rowerowy do Walewic W dniu 31 maja klasa "VI" uczestniczyła w Rajdzie Rowerowym do Walewic, zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka.

30 maja 2019

Gminny Konkurs "Ścisłe nie znaczy trudne" Trudne, czy nie trudne? Oto jest pytanie...

29 maja 2019

Konkurs o Unii Europejskiej W dniu 29 maja 2019 roku w SP w Bratoszewicach został przeprowadzony XVIII gminny konkurs o Unii Europejskiej.

29 maja 2019

Przedstawienia profilaktyczne 29.05.2019 szkołę odwiedził teatr Art z Krakowa. Odbyły się przedstawienia profilaktyczne dla uczniów naszej szkoły.

24 maja 2019

Wycieczka do Jednostki Wojskowej W piątek 24 maja 2019 uczniowie klas IV-VI wybrali się na Dzień Otwartych Koszar w jednostce wojskowej w Leźnicy Wielkiej k/Łęczycy.