Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

31 maja 2019

Rajd rowerowy do Walewic W dniu 31 maja klasa "VI" uczestniczyła w Rajdzie Rowerowym do Walewic, zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka.

30 maja 2019

Gminny Konkurs "Ścisłe nie znaczy trudne" Trudne, czy nie trudne? Oto jest pytanie...

29 maja 2019

Konkurs o Unii Europejskiej W dniu 29 maja 2019 roku w SP w Bratoszewicach został przeprowadzony XVIII gminny konkurs o Unii Europejskiej.

29 maja 2019

Przedstawienia profilaktyczne 29.05.2019 szkołę odwiedził teatr Art z Krakowa. Odbyły się przedstawienia profilaktyczne dla uczniów naszej szkoły.

24 maja 2019

Wycieczka do Jednostki Wojskowej W piątek 24 maja 2019 uczniowie klas IV-VI wybrali się na Dzień Otwartych Koszar w jednostce wojskowej w Leźnicy Wielkiej k/Łęczycy.