Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

V Piknik Wiedzy i Nauki Uniwersytetu Łódzkiego

Dnia 06.06.2014r. uczniowie klasy VI szkoły podstawowej oraz uczniowie gimnazjum wraz z panią Małgorzatą Rutkowską, Moniką Kalinowską i Małgorzatą Chmurską wzięli udział w V Pikniku Wiedzy i Nauki Uniwersytetu Łódzkiego. Na początku uczestniczyli w trzech wykładach: pierwszy wykład odbył się w Instytucie Fizyki i Informatyki Stosowanej pt." Detekcja pozagalaktycznego promieniowania kosmicznego super wysokich energii, gdzie wykładał Prof.dr.hab. Zbigniew Szadkowski. Następnie uczniowie przeszli na wydział Biologii i Ochrony Środowiska, gdzie odbył się wykład "Bioinformatyka to dobra zabawa". Od sekwencjonowania DNA do przewidywania struktury i funkcji białek, czyli chemia, biologia, fizyka i informatyka. O godz. 12.15 na tym samym wydziale odbył się ostatni wykład pt. "Indie- kraj kontrastów społeczno- ekonomicznych. Po wykładach uczniowie i opiekunowie przeszli na plac przy ul. Matejki, gdzie był grill i stoiska prezentujących się wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pokazywano bardzo ciekawe doświadczenia. Około godz. 14.00 uczniowie wrócili do szkoły.