Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

W dniu 20 Listopada odbyła się Filharmonia dla klas szkoły podstawowej. Tematem przewodnim był ,,taniec deszczu”.

Przed pokazem tanecznym pani prowadząca podzieliła się z dziećmi wiedzą na temat polki, i opowiedziała wiele ciekawostek związanych z tym tańcem oraz z tradycjami Państw m.in. Finlandii. Po krótkim wprowadzeniu odbył się pokaz taneczny. Tancerze zatańczyli polkę w sposób nowoczesny oraz tradycyjny. Dzieci były zachwycone i gotowe by nauczyć się kilku podstawowych kroków. Tancerze zaprosili dzieci do zabawy. Po nauczeniu się , zatańczyli z muzyką. Wyszło im to bardzo ładnie. Uczniowie podziękowali tancerzom za występ wielkimi brawami.

Wiktoria Ferenc