Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W dniu 20 Listopada odbyła się Filharmonia dla klas szkoły podstawowej. Tematem przewodnim był ,,taniec deszczu”.

Przed pokazem tanecznym pani prowadząca podzieliła się z dziećmi wiedzą na temat polki, i opowiedziała wiele ciekawostek związanych z tym tańcem oraz z tradycjami Państw m.in. Finlandii. Po krótkim wprowadzeniu odbył się pokaz taneczny. Tancerze zatańczyli polkę w sposób nowoczesny oraz tradycyjny. Dzieci były zachwycone i gotowe by nauczyć się kilku podstawowych kroków. Tancerze zaprosili dzieci do zabawy. Po nauczeniu się , zatańczyli z muzyką. Wyszło im to bardzo ładnie. Uczniowie podziękowali tancerzom za występ wielkimi brawami.

Wiktoria Ferenc