Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W dniu 25 września 2017r. w szkole odbył się Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego

Cały apel był w ramach projektu Cyfrowobezpieczni.pl.

Uroczystość rozpoczęła się od zgromadzenia wszystkich uczniów i uczennic na Sali gimnastycznej . Pierwsze przemówienia wygłosiły uczennice z klasy II a gimnazjum. Podczas apelu Pani Edukator Barbara Michalska przedstawiła podstawowe problemy które dotyczą cyber bezpieczeństwa młodzieży jak i dorosłych oraz jak rozwiązywać takie incydenty. Na koniec Pani Barbara Kosiorek oraz Pani Wicedyrektor Iwona Ciecińska ogłosiły wyniki konkursu szkolnego na plakat o tematyce ,,Bezpieczeństwo w sieci” i wręczyły nagrody. I miejsce zajęły dwie prace: praca zbiorowa uczennic klas VII: Natalii Ruty, Zuzi Kaczor i Lidii Piestrzeniewicz oraz praca indywidualna ucznia klasy III b gimnazjum Marcela Ruty wyróżnienie otrzymali: Patryk Kuczkowski, Szymon Kosma oraz Kacper Koślin. Po apelu odbył się warsztaty klasowe z Panią Edukator w których wzięły udział trzy wybrane klasy czyli : IV , VII , oraz IIa gimnazjum. Podczas warsztatów klasowych Pani Edukator przedstawiała jakie mogą spotkać nas zagrożenia oraz co powinniśmy robić by uniknąć złych incydentów związanych z korzystaniem z sieci. O godzinie 15:00 odbyło się szkolenie nauczycieli oraz rady pedagogicznej przez panią Edukator Michalską.

Uważam , że taki apel był przydatny ponieważ dużo uczniów i uczennic uświadomiło sobie jakie niebezpieczeństwa na nich czyhają i że w każdym momencie może to dotyczyć również i ich.

Aleksandra Wasilewska, Natalia Ruta kl VII