Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

W dniu 25 września 2017r. w szkole odbył się Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego

Cały apel był w ramach projektu Cyfrowobezpieczni.pl.

Uroczystość rozpoczęła się od zgromadzenia wszystkich uczniów i uczennic na Sali gimnastycznej . Pierwsze przemówienia wygłosiły uczennice z klasy II a gimnazjum. Podczas apelu Pani Edukator Barbara Michalska przedstawiła podstawowe problemy które dotyczą cyber bezpieczeństwa młodzieży jak i dorosłych oraz jak rozwiązywać takie incydenty. Na koniec Pani Barbara Kosiorek oraz Pani Wicedyrektor Iwona Ciecińska ogłosiły wyniki konkursu szkolnego na plakat o tematyce ,,Bezpieczeństwo w sieci” i wręczyły nagrody. I miejsce zajęły dwie prace: praca zbiorowa uczennic klas VII: Natalii Ruty, Zuzi Kaczor i Lidii Piestrzeniewicz oraz praca indywidualna ucznia klasy III b gimnazjum Marcela Ruty wyróżnienie otrzymali: Patryk Kuczkowski, Szymon Kosma oraz Kacper Koślin. Po apelu odbył się warsztaty klasowe z Panią Edukator w których wzięły udział trzy wybrane klasy czyli : IV , VII , oraz IIa gimnazjum. Podczas warsztatów klasowych Pani Edukator przedstawiała jakie mogą spotkać nas zagrożenia oraz co powinniśmy robić by uniknąć złych incydentów związanych z korzystaniem z sieci. O godzinie 15:00 odbyło się szkolenie nauczycieli oraz rady pedagogicznej przez panią Edukator Michalską.

Uważam , że taki apel był przydatny ponieważ dużo uczniów i uczennic uświadomiło sobie jakie niebezpieczeństwa na nich czyhają i że w każdym momencie może to dotyczyć również i ich.

Aleksandra Wasilewska, Natalia Ruta kl VII