Wpłata na obiady
za październik wynosi:

KL. IV, V, VI, VII proszę zgłaszać się do sekretariatu

w celu podania kwoty za obiady

City Trial

W dniu 29 września 50 - osobowa grupa uczniów wzięła udział w pierwszym biegu City Trial. Trasy biegowe wyznaczone były w łódzkim Parku Baden Powella. Świetnie zaprezentowali się nasi uczniowie w kategorii D1: uczennica klasy I, Zosia Wróblewska zajęła drugie miejsce, Fabian Sasin również z klasy I zajął 3 miejsce i jego kolega, rówieśnik Hubert Jankowski zajął 4 miejsce. W kategorii D4, Szymon Kosma (kl.VII) zajął 4 miejsce. Uczniowie po zawodach uczestniczyli we wspólnym ognisku, które zostało zorganizowane na terenie ogródka szkolnego. Gratulujemy wszystkim naszym biegaczom ukończenia biegu!