Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

City Trial

W dniu 29 września 50 - osobowa grupa uczniów wzięła udział w pierwszym biegu City Trial. Trasy biegowe wyznaczone były w łódzkim Parku Baden Powella. Świetnie zaprezentowali się nasi uczniowie w kategorii D1: uczennica klasy I, Zosia Wróblewska zajęła drugie miejsce, Fabian Sasin również z klasy I zajął 3 miejsce i jego kolega, rówieśnik Hubert Jankowski zajął 4 miejsce. W kategorii D4, Szymon Kosma (kl.VII) zajął 4 miejsce. Uczniowie po zawodach uczestniczyli we wspólnym ognisku, które zostało zorganizowane na terenie ogródka szkolnego. Gratulujemy wszystkim naszym biegaczom ukończenia biegu!