Rajd na powitanie wiosny

W minioną sobotę 23 marca wędrowaliśmy w Rajdzie Pieszym na Powitanie Wiosny. Impreza zorganizowana została przez łowicki oddział PTTK. Na starcie marszu zostały rozstrzygnięte konkursy, w których nasi trzej uczestnicy zostali docenieni: Dorota Owadzień ( uczennica kl. III SP) została Małą Miss Wiosny, Miłosz Kaczmarek ( uczeń kl. IV SP), otrzymał tytuł Małego Mistera Wiosny a pan Bogdan Jankowski z orginalną marzanną w stylu łowiczaka otrzymał nagrodę dla Mistera Wiosny. Następnie ruszyliśmy na trasę marszu, która wiodła brzegiem Bzury, Otolanki i Bobrówki. W miejscowości Otolice oficjalnie pożegnaliśmy zimę paląc i topiąc marzannę. Finałem rajdu było gospodarstwo państwa Kozów w Bocheniu. Tutaj jedliśmy smaczne kiełbaski i miło wspominaliśmy wiosenny marsz w promieniach słońca. Grupa rajdowa liczyła 39. Dziękujemy za liczny udział i do zobaczenia na kolejnym szlaku :)