Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Dnia 22 kwietnia 2016 roku przedstawiciele Zespołu Szkół nr 2 w Bratoszewicach przyłączyli się do pożegnania jednego z żołnierzy wyklętych – majora Zygmunta Szendzielarza ps. „Łupaszka”, którego życiorys dramatycznie wpisuje się w tragizm polskiej historii. Z racji, iż w naszej szkole od lat pielęgnowane są postawy patriotyczne oraz tradycje niepodległościowej walki, honoru i poświęcenia, uznaliśmy, iż nie może nas zabraknąć w tak ważnym wydarzeniu. W hołdzie poległemu złożyliśmy kwiaty oraz czuwaliśmy ze sztandarem przy trumnie. Ponadto wystąpiliśmy w bocznym ołtarzu archikatedry z programem artystycznym.

- Zbigniew Motyl