Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Materiały edukacyjne
do samodzielnej pracy

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

W dniu 19 września 2017 roku klasa  ,,0" z Zespołu Szkół Nr 2 w Bratoszewicach wybrała się wraz z wychowawczynią na ulice Bratoszewic, aby dowiedzieć się, czy ich droga do szkoły jest bezpieczna. Uczniowie ubrani w kamizelki  odblaskowe spacerowali  ulicą  Szkolną oraz Łódzką i przechodzili przez przejście  dla pieszych na trasie nr 14, cierpliwie czekając, aż zapali się zielone światło na sygnalizatorze. Zarówno pogoda jak i humory im dopisywały. Dalsze  kontynuowanie lekcji o bezpieczeństwie na drodze, znakach drogowych i przepisach ruchu  odbyło się w szkole.