Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

W dniu 19 września 2017 roku klasa  ,,0" z Zespołu Szkół Nr 2 w Bratoszewicach wybrała się wraz z wychowawczynią na ulice Bratoszewic, aby dowiedzieć się, czy ich droga do szkoły jest bezpieczna. Uczniowie ubrani w kamizelki  odblaskowe spacerowali  ulicą  Szkolną oraz Łódzką i przechodzili przez przejście  dla pieszych na trasie nr 14, cierpliwie czekając, aż zapali się zielone światło na sygnalizatorze. Zarówno pogoda jak i humory im dopisywały. Dalsze  kontynuowanie lekcji o bezpieczeństwie na drodze, znakach drogowych i przepisach ruchu  odbyło się w szkole.