Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W dniu 19 września 2017 roku klasa  ,,0" z Zespołu Szkół Nr 2 w Bratoszewicach wybrała się wraz z wychowawczynią na ulice Bratoszewic, aby dowiedzieć się, czy ich droga do szkoły jest bezpieczna. Uczniowie ubrani w kamizelki  odblaskowe spacerowali  ulicą  Szkolną oraz Łódzką i przechodzili przez przejście  dla pieszych na trasie nr 14, cierpliwie czekając, aż zapali się zielone światło na sygnalizatorze. Zarówno pogoda jak i humory im dopisywały. Dalsze  kontynuowanie lekcji o bezpieczeństwie na drodze, znakach drogowych i przepisach ruchu  odbyło się w szkole.