Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

29 czerwca 2014

Zawody strażackie W pierwszy dzień wakacji uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w Bratoszewicach uczestniczyli w nietypowym wydarzeniu- udali się na gminne zawody sportowo pożarnicze.

27 czerwca 2014

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014 Uroczystą akademią pożegnaliśmy klasę szóstą oraz zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014.

26 czerwca 2014

Zakończenie klas trzecich gimnazjum Klasy trzecie uroczyście zakończyły rok szkolny i swoją trzyletnią naukę w gimnazjum.

25 czerwca 2014

Finał konkursu "Kolory Francji". Wyróżnienie dla Patrycji Kosmy w wojewódzkim konkursie organizowanym podczas Dni Frankofoni.

24 czerwca 2014

Pogadanka o bezpieczeństwie W dniu 24 czerwca 2014 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panem Michałem Wawrzonkiem, inspektorem prewencji P.T.KRUS w Zgierzu .