Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

29 czerwca 2014

Zawody strażackie W pierwszy dzień wakacji uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w Bratoszewicach uczestniczyli w nietypowym wydarzeniu- udali się na gminne zawody sportowo pożarnicze.

27 czerwca 2014

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014 Uroczystą akademią pożegnaliśmy klasę szóstą oraz zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014.

26 czerwca 2014

Zakończenie klas trzecich gimnazjum Klasy trzecie uroczyście zakończyły rok szkolny i swoją trzyletnią naukę w gimnazjum.

25 czerwca 2014

Finał konkursu "Kolory Francji". Wyróżnienie dla Patrycji Kosmy w wojewódzkim konkursie organizowanym podczas Dni Frankofoni.

24 czerwca 2014

Pogadanka o bezpieczeństwie W dniu 24 czerwca 2014 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panem Michałem Wawrzonkiem, inspektorem prewencji P.T.KRUS w Zgierzu .