Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

Bieg"CITY TRIAL"

W niedzielę 6 grudnia 2015 r. w Łodzi odbył się kolejny już bieg CITY TRIAL. Impreza odbyła się w okolicy Parku 3 maja. To był wyjątkowo dobry dzień do biegania! Podczas drugiej w sezonie imprezy w Łodzi rywalizować ze sobą mogli dorośli oraz najmłodsi biegacze. Wydarzenie sportowe rozpoczął bieg dla dzieci na 300m, następnie nieco starsi zmieżyli się na dłuższym dystansie, natomiast naszą szkołę reprezentowały dziewczęta: Marika Walak, Karolina Florczak, WIktoria Bulińska oraz Olga Kowalczyk w biegu na dystansie 2 km. Następnie odbył się bieg główny, w którym wzięło udział przeszło 300 osób, a w tym Pan Łukasz Każmierczak, który bardzo dobrze się zaprezentował uzyskując znakomity czas. Dorośli mieli za zadanie pokonać trasę 5 kilometrów. To niedzielnie popołudnie jak najbardziej można uznać za niezwykle miło i mądrze spędzony czas!

Olga Kowalczyk