Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Bieg"CITY TRIAL"

W niedzielę 6 grudnia 2015 r. w Łodzi odbył się kolejny już bieg CITY TRIAL. Impreza odbyła się w okolicy Parku 3 maja. To był wyjątkowo dobry dzień do biegania! Podczas drugiej w sezonie imprezy w Łodzi rywalizować ze sobą mogli dorośli oraz najmłodsi biegacze. Wydarzenie sportowe rozpoczął bieg dla dzieci na 300m, następnie nieco starsi zmieżyli się na dłuższym dystansie, natomiast naszą szkołę reprezentowały dziewczęta: Marika Walak, Karolina Florczak, WIktoria Bulińska oraz Olga Kowalczyk w biegu na dystansie 2 km. Następnie odbył się bieg główny, w którym wzięło udział przeszło 300 osób, a w tym Pan Łukasz Każmierczak, który bardzo dobrze się zaprezentował uzyskując znakomity czas. Dorośli mieli za zadanie pokonać trasę 5 kilometrów. To niedzielnie popołudnie jak najbardziej można uznać za niezwykle miło i mądrze spędzony czas!

Olga Kowalczyk