Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Wieczór bajek

W piątek 28.02.2020r. już po raz drugi odbył się w Szkole Podstawowej im. ks. Idziego Radziszewskiego Wieczór Bajek. Uczestniczyły w nim dzieci z dwóch najstarszych oddziałów przedszkolnych  w tej szkole.  Ten wieczór głośnego czytania rozpoczął się  o godz. 17.00 i trwał do  godz. 20.00. Podczas tego wieczoru dzieci obejrzały dwa przedstawienia z wykorzystaniem Teatrzyku Kamishibai ( „Brzydkie kaczątko, Historia groszka ”), słuchały bajek czytanych przez organizatorki , układały bajkowe puzzle – podawały tytuły bajek, z których pochodzili bohaterowie,  brały udział w zabawach i pląsach przy muzyce oraz w zabawach ruchowych.  Podczas każdego rodzaju aktywności wszystkie dzieci wspaniale się bawiły. Pamiątką z tego spotkania były własnoręcznie wykonane  przez dzieci z różnorodnych materiałów  zakładki do książek.