Domowa  edukacja 
spędź pożytecznie czas z dzieckiem
 
Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji


Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

Dzień 30 maja 2015 roku był nietypowym dniem dla wszystkich Bratoszewiczan- to właśnie tego dnia mieszkańcy już po raz jedenasty spotkali się na festynie rodzinnym. Hasłem tegorocznych obchodów były słowa piosenki Maryli Rodowicz- „Wsiąść do pociągu”.
Przygotowania rozpoczęto już od rana, by popołudniu- punktualnie o godzinie 15:00- goście mogli „Wsiąść do muzycznego pociągu” na stacji Bratoszewice. 
Festyn rozpoczęła pani dyrektor. 
Dwoje konduktorów- Aleksandra Pelska i Tobiasz Ziółkowski- którzy byli konferansjerami pikniku, zabrało nas w podróż, odkrywającą talenty uczniów naszej szkoły. Piraci, tancerze, kowboje, piosenkarze-  tak wyglądała nasza najmłodsza grupa artystyczna od przedszkola do klasy 3 podstawówki. Następnie przyszła pora na uczniów ze starszych klas, którzy występowali w repertuarze Maryli Rodowicz. Występ klasy szóstej zaskoczył publikę, na swój występ przyjechali prawdziwym taborem. Udowodnili nam, że Maryla śpiewając „Dziś prawdziwych cyganów już nie ma” myliła się. Natomiast klasa IIIa zapewniała, że nauka w gimnazjum to był „Bal nad bale”. Klasa IIIb za to pożegnała się wzruszającą piosenką „Rozmowa przez ocean”. Pomiędzy występami ogłoszono wyniki dwóch konkursów-jeden z nich o patronie naszej szkoły ks. Idzim Radziszewskim, drugi zorganizowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pt. „Stop pijanym kierowcą”. Po występach przyszła kolej na konkursy rodzinne zorganizowane przez szkołę i Stowarzyszenie Przyjaciół Bratoszewic. Nietypową atrakcją była pokazowa bojówka Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, składająca się z uczniów naszej szkoły- działającej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Bratoszewicach, po zakończeniu pokazu- każdy z zainteresowanych mógł poczuć się jak strażak. Podczas Dni Bratoszewic można było skosztować wypieków Koła Gospodyń Wiejskich oraz rodziców naszych uczniów, na kiełbaskę lub kaszankę zapraszała również Ochotnicza Straż Pożarna w Bratoszewicach, Komisariat Policji w Strykowie zachęcał do spróbowania swoich możliwości policyjnych. Gwiazda wieczoru, zespół Maxel- porwał wszystkich do tańca, a nasz miejscowy zespół Fart zakończył podróż- dyskoteką. 
Piknik okazał się bardzo udany, a Ci którzy wybrali się na niego spędzili czas w miłej i przyjaznej atmosferze. ;)

Pelska Aleksandra.