Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Ogólnopolskie Halowe Mistrzostwa Czwartków Lekkoatletycznych

W dniu 13 grudnia w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyły się III Ogólnopolskie Halowe Mistrzostwa Czwartków Lekkoatletycznych. Z naszej Szkoły Małgorzata Jakóbiec i Szymon Kosma swoimi wynikami w jesiennej rundzie Czwartków Lekkoatletycznych zdobyli kwalifikację do startu w/w imprezie. Małgorzata (ucz. klasy VII) wystartowała w konkurencji skoku wzwyż i z bardzo dobrym wynikiem 150 cm, zdobyła wice mistrzostwo kraju. Ogromnym zaskoczeniem był osiągnięty przez Szymona (ucz. kl. VI), czas na dystansie 1000 m, 3.1081 (rekord życiowy). Wynik ten pozwolił Szymonowi na zdobycie trzeciego miejsca. Był to bardzo udany dzień startowy dla naszych szkolnych lekkoatletów, przywieźli ze sobą dwa medale ze sportowych zmagań rangi krajowej. Życzymy dalszych sukcesów w najbliższych startach! Gratulujemy i jesteśmy z Was dumni!