25 marca 2013

Wyjazd do Teatru Powszechnego w Łodzi. Dnia 25. 03. 13 r. o godz. 9. 00 uczniowie z klas 1- 2 gim pojechali na przedstawienie do Teatru Powszechnego w Łodzi.

22 marca 2012

Festiwal Piosenki Francuskiej Łodzi Grupa uczniów z naszej szkoły, jak co roku, wzięła udział w Festiwalu Piosenki Francuskojęzycznej organizowanym już od dziesięciu lat przez XIII LO w Łodzi.

21 marca 2013

Konkurs Biblijny "Słuchać Pana" III miejsce dla Natalii Roszczypały w archidiecezjalnym etapie Konkursu Biblijnego!

8 marca 2013

Finał powiatowego konkursu informatycznego „Mój zawód-moje miejsce pracy” Dnia 8 marca 2013 roku gimnazjaliści z ZS nr 2 w Bratoszewicach pod opieką pani B. Kosiorek pojechali na finał powiatowego konkursu informatycznego „Mój zawód-moje miejsce pracy”.

6 marca 2013

Konkurs Pożarniczy w Strykowie W dniu 6.03.2013 r. w Domu Kultury w Strykowie odbył się Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej.Na naukę poświęciliśmy bardzo dużo czasu, ale się opłaciło nasi uczestnicy wypadli wspaniale zajmując I miejsce zarówno w kategorii szkół podstawowych jaki i gimnazjum.