Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

25 marca 2013

Wyjazd do Teatru Powszechnego w Łodzi. Dnia 25. 03. 13 r. o godz. 9. 00 uczniowie z klas 1- 2 gim pojechali na przedstawienie do Teatru Powszechnego w Łodzi.

22 marca 2012

Festiwal Piosenki Francuskiej Łodzi Grupa uczniów z naszej szkoły, jak co roku, wzięła udział w Festiwalu Piosenki Francuskojęzycznej organizowanym już od dziesięciu lat przez XIII LO w Łodzi.

21 marca 2013

Konkurs Biblijny "Słuchać Pana" III miejsce dla Natalii Roszczypały w archidiecezjalnym etapie Konkursu Biblijnego!

8 marca 2013

Finał powiatowego konkursu informatycznego „Mój zawód-moje miejsce pracy” Dnia 8 marca 2013 roku gimnazjaliści z ZS nr 2 w Bratoszewicach pod opieką pani B. Kosiorek pojechali na finał powiatowego konkursu informatycznego „Mój zawód-moje miejsce pracy”.

6 marca 2013

Konkurs Pożarniczy w Strykowie W dniu 6.03.2013 r. w Domu Kultury w Strykowie odbył się Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej.Na naukę poświęciliśmy bardzo dużo czasu, ale się opłaciło nasi uczestnicy wypadli wspaniale zajmując I miejsce zarówno w kategorii szkół podstawowych jaki i gimnazjum.