Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Dnia 9 maja br z okazji minionego dnia matki i nadchodzącego dnia ojca dzieci z klas I-III wraz z wychowawcami przygotowały program artystyczny. Jako pierwsze zaprezentowały się dzieci z klasy I, dedykując swój występ swoim kochanym mamusiom. W swoim przedstawieniu pokazały jak wielką miłością darzą nas nasze mamy. Klasa II zaprezentowała zmodyfikowane przedstawienie znanej bajki pt. „Jaś i Małgosia”, zmodyfikowanej, ponieważ zła czarownica, okazała się pracownikiem magazynu ze słodyczami. Jak w każdej bajce na samym końcu był happy-end i dzieci wróciły do swojej mamy. Na samym końcu, choć na pewno nie najgorsi zaprezentowali się uczniowie z klasy III swój występ dedykując swoim wspaniałym tatusiom. Piosenki i wierszyki wykonane przez uczniów, wzruszyły i rozbawiły rodziców do łez.

Ewa Kubick