Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

W dniu 17.11.2017 uczniowie klasy II i III ze Szkoły Podstawowej im. ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach wraz z opiekunkami P. Basią Gawrysiak, P. Anią Zielkowską Danisz i P. Olą Miller udali się na wojewódzki etap XII edycji konkursu Policyjna Akademia Bezpieczeństwa. W konkursie brała udział dwójka reprezentantów szkoły - Ignacy Drzewiecki i Hanna Kaźmierczak. D

Zmagania miały dwa etapy: test wiedzy i test sprawności. Nasi reprezentanci bezbłędnie odpowiedzieli na wszystkie pytania z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W drugiej części również bezbłędnie wykonywali wszystkie zadania sprawnościowe na torze przeszkód. Mimo tego nie udało się stanąć na podium. O ostatecznych lokatach zadecydował czas pokonania toru przeszkód.

Naszym dwóm uczestnikom mocno kibicowali uczniowie klasy II i III SP za co serdecznie dziękujemy. A Ignacemu i Hannie gratulujemy udanego startu oraz jesteśmy wdzięczni za godne reprezentowanie naszej Szkoły na szczeblu wojewódzkim!

Organizatorami konkursu byli:
Wydział Prewencji KW Policji w Łodzi,
Urząd Marszałkowski Woj. Łódzkiego,
Łódzki Urząd Wojewódzki,
Kuratorium Oświaty w Łodzi,
Urząd Miasta Łodzi,
MOSiR w Łodzi,
Łodzka Grupa Wojewódzka IPA.