Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Sportowymi im. gen. Mariusza Zaruskiego w Świdnicy zapraszał do udziału w ogólnopolskim konkursie multimedialnym skierowanym do uczniów gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zadaniem uczestnika było przygotowanie prezentacji multimedialnej będącej interpretacją słów św. Jana Pawła II: Wychowawca naprawdę kocha i wychowuje młodzież, kiedy wskazuje jej wyższe ideały. Z naszej szkoły uczeń Miłosz Kalinowski jako jedyny ze szkoły wziął udział w konkursie. Jego praca
zakwalifikowała się do finału. spośród prac finałowych praca Miłosza otrzymała wyróżnienie, które możemy traktować jako IV miejsce. Jest to bardzo wysoka lokata jak na konkurs ogólnopolski. Miłoszowi gratulujemy wyniku...
Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane w ramach Dni Papieskich - 16 maja 2016 r. o godz. 10:00, w Teatrze Miejskim w Świdnicy, Rynek 43. Na finał konkursu i odebranie nagród Miłosz wraz z opiekunem został zaproszony.