Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Wizyta w domu dziecka

02.04.2019 roku uczniowie ze Szkolnej Grupy Wolontaryjnej z klas VIII i IIIa: Marcelina Wosińska, Martyna Danych, Krystian Bartnik, Karina Moszczyńska, Krzysztof Miller, Natalia Gabara wraz z opiekunami Moniką Kalinowską i Wiolettą Walak po raz kolejny w tym roku odwiedzili naszych przyjaciół z Domu Dziecka w Grotnikach.
Spotkanie było okazją do wręczenia upominków w postaci karnetu do Parku Linowego dla 14 dzieci oraz kosmetyków zakupionych z środków zebranych podczas kawiarenek.
Domownicy przygotowali dla nas miłą niespodziankę w postaci wspólnego przygotowywania ozdób wielkanocnych, czego efektem były pisanki i baranki wykonane różnymi technikami plastycznymi. Nie zabrakło też wspólnych rozmów i zabaw. Było nam bardzo miło po raz kolejny gościć w Grotnikach.