Odpłatność za obiady za maj wynosi:

0a, 0b, 0c, klasy I - VI - 60 zł

klasy VII, VIII, IIIa - 45 zł

w sprawie odliczeń płatności za kwiecień -

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Wizyta w domu dziecka

02.04.2019 roku uczniowie ze Szkolnej Grupy Wolontaryjnej z klas VIII i IIIa: Marcelina Wosińska, Martyna Danych, Krystian Bartnik, Karina Moszczyńska, Krzysztof Miller, Natalia Gabara wraz z opiekunami Moniką Kalinowską i Wiolettą Walak po raz kolejny w tym roku odwiedzili naszych przyjaciół z Domu Dziecka w Grotnikach.
Spotkanie było okazją do wręczenia upominków w postaci karnetu do Parku Linowego dla 14 dzieci oraz kosmetyków zakupionych z środków zebranych podczas kawiarenek.
Domownicy przygotowali dla nas miłą niespodziankę w postaci wspólnego przygotowywania ozdób wielkanocnych, czego efektem były pisanki i baranki wykonane różnymi technikami plastycznymi. Nie zabrakło też wspólnych rozmów i zabaw. Było nam bardzo miło po raz kolejny gościć w Grotnikach.