Domowa  edukacja 
spędź pożytecznie czas z dzieckiem
 
Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji


Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

Arena Młodych

Blisko 6 tysięcy uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Archidiecezji Łódzkiej uczestniczyło w wydarzeniu ewangelizacyjnym „Arena Młodych”, które odbyło się 9 kwietnia 2019 r. w łódzkiej Atlas Arenie. Uczniów naszej szkoły również nie mogło tam zabraknąć. Na początku, po otrzymaniu "coś na ząb", uczestniczyliśmy w warsztatach śpiewu i tańca wychwalającego Boga.

Wyjątkowym gościem spotkania był znany łódzki kardiochirurg prof. Jacek Moll. Rozmowa z profesorem została poprzedzona trzema świadectwami młodych ludzi, którzy jako małe dzieci, byli pacjentami profesora i którym Bóg pozwolił przeżyć skomplikowane operacje serca. Następnie o pracy i wierze z łódzkim kardiochirurgiem rozmawiał metropolita łódzki abp Grzegorz Ryś.

Każdy z młodych uczestników w czasie rekolekcyjnego spotkania nauczył się mierzyć swoje tętno oraz na przygotowanym wcześniej wykresie pracy serca, wypisał te momenty swojego życia, które były wzniesieniem się do Boga i odejściem od Niego.

Następnie odbyła się uroczysta procesja z ewangeliarzem, który wwiozła na wózku inwalidzkim studentka pedagogiki Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi. Po odczytaniu ewangelii o spotkaniu Jezusa z Samarytanką przy studni Jakuba, słowo do zgromadzonych skierował metropolita łódzki arcybiskup Grzegorz Ryś.

W dalszej części spotkania miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą wstawienniczą oraz możliwością skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Każdy z uczestników Areny Młodych otrzymał na pamiątkę pierścień, który ma im przypominać o Jezusie, który przeszedł przez śmierć do Zmartwychwstania. Arenę Młodych zakończyła modlitwa i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

Całość spotkania można obejrzeć na: https://www.youtube.com/watch?v=OJ36oWUC1jY&feature=youtu.be