Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Uroczystości w Strykowie
17 września 2015 roku reprezentanci szkoły w Bratoszewicach pod opieką Pani Izabeli Wykrętowicz wzięli udział w uroczystości odbywającej się na strykowskim cmentarzu. Tego dnia obchodziliśmy rocznicę rozpoczęcia agresji ZSRR na Polskę. Swą obecnością zaszczyciły sztandary z pobliskich szkół oraz przedstawicele okolicznych władz.  Uroczystość w piękny sposob poprowadził Pan Krzysztof Kamczmarek. Wysluchalismy paru sentymentalnych treści odnośnie okrutnych zbrodni wojennych skierowanych z ust księży. Do naszych uszu dolatywały także piękne melodie polskich pieśni patriotycznych. Głos zabrał również Pan Burmistrz Andrzej Jankowski. Następnie każdy z przybyłych gości złożył piękny biało-czerwony wieniec kwiatów. Wkrótce uroczystość dobiegła końca,najpierw nastąpiło wyprowadzenie sztandarów, a następnie wszyscy goście opuścili cmentarz. Około godziny 12:00 powrócilsimy do szkoły by tam dalej celebrować pamięć o strasznych wydarzeniach historycznych w czasie apelu z okazji piątej rocznicy posadzenia dębów katyńskich.

Olga Kowalczyk