Egzaminy próbne dla uczniów klas VIII oraz IIIa odbędą się:

Pierwszy próbny egzamin:

egzamin ósmoklasisty – 21-23 listopada 2018

egzamin gimnazjalny – 28-30 listopada 2018

Drugi próbny egzamin:

próbny egzamin ósmoklasisty – 18 - 20 grudnia 2018

próbny egzamin gimnazjalny – 18 - 20 grudnia 2018

Uroczystości w Strykowie
17 września 2015 roku reprezentanci szkoły w Bratoszewicach pod opieką Pani Izabeli Wykrętowicz wzięli udział w uroczystości odbywającej się na strykowskim cmentarzu. Tego dnia obchodziliśmy rocznicę rozpoczęcia agresji ZSRR na Polskę. Swą obecnością zaszczyciły sztandary z pobliskich szkół oraz przedstawicele okolicznych władz.  Uroczystość w piękny sposob poprowadził Pan Krzysztof Kamczmarek. Wysluchalismy paru sentymentalnych treści odnośnie okrutnych zbrodni wojennych skierowanych z ust księży. Do naszych uszu dolatywały także piękne melodie polskich pieśni patriotycznych. Głos zabrał również Pan Burmistrz Andrzej Jankowski. Następnie każdy z przybyłych gości złożył piękny biało-czerwony wieniec kwiatów. Wkrótce uroczystość dobiegła końca,najpierw nastąpiło wyprowadzenie sztandarów, a następnie wszyscy goście opuścili cmentarz. Około godziny 12:00 powrócilsimy do szkoły by tam dalej celebrować pamięć o strasznych wydarzeniach historycznych w czasie apelu z okazji piątej rocznicy posadzenia dębów katyńskich.

Olga Kowalczyk