Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

29.10.2015 r. odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Podczas uroczystości dzieci z grupy maluszków zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Przedszkolaki przygotowały występ artystyczny. Były tańce, piosenki i wierszyki. Rodzice maluchów z dumą obserwowali swoje pociechy. Po zakończonej części artystycznej pani wicedyrektor Iwona Ciecińska dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom oraz odznakę pasowania. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.