29.10.2015 r. odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Podczas uroczystości dzieci z grupy maluszków zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Przedszkolaki przygotowały występ artystyczny. Były tańce, piosenki i wierszyki. Rodzice maluchów z dumą obserwowali swoje pociechy. Po zakończonej części artystycznej pani wicedyrektor Iwona Ciecińska dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom oraz odznakę pasowania. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.